Młode sportsmenki ze szczycieńskiej SP 6 zajęły 6. miejsce w wojewódzkich finałach w czwórboju lekkoatletycznym. Z naszych zawodniczek indywidualnie najlepiej spisała się Daria Studniak, która w rzucie piłeczką palantową wywalczyła srebrny medal.

W zawodach przeprowadzonych na stadionie w olsztyńskim Kortowie wystartowało 15 drużyn. Szczytnianki, trenowane przez Annę Rybińską, zajęły niezłą, szóstą pozycję. Dodatkowe powody do zadowolenia miała Daria Studniak, która posłała piłeczkę palantową na odległość 49 m. Dało jej to w tej konkurencji 2. miejsce.

W olsztyńskiej imprezie najlepsze okazały się zawodniczki z SP 4 w Ostródzie, które wyprzedziły swoje rówieśniczki z SP 4 Giżycko, SP 5 Braniewo, SP Reszel, SP 1 Lidzbark Warmiński i lekkoatletki ze Szczytna.

Nasze reprezentantki wystąpiły w składzie: Daria Studniak, Paula Siudak, Karolina Macewicz, Beata Krajza, Martyna Cicha, Sandra Grochowska.