Koszykarze z Gimnazjum Sportowego ze Szczytna okazali się najlepsi w turnieju półfinałowym Mistrzostw Województwa Gimnazjów.

Zagrają w finałach

Zawodnicy trenowani przez Marka Wróblewskiego pokonali Gimnazjum nr 3 w Olsztynie 47:24 i swoich rówieśników z Pasłęka 61:30. Dało im to zwycięstwo w turnieju i awans do finałów wojewódzkich. Drugie miejsce w imprezie zorganizowanej w szczycieńskim ZS 1 przez PCSTiR zajęli pasłęczanie, którzy wygrali z gimnazjalistami z Olsztyna 52:34. Reprezentacja Gimnazjum Sportowego wystąpiła w składzie: Łukasz Strzelec, Mateusz Dudek, Łukasz Krajza, Tomasz Rzepecki, Tomasz Rzosiński, Marcin Tomaszewski, Łukasz Kobuszewski, Daniel Samsel, Aleksander Orzołek, Kamil Wieczorkiewicz, Adrian Szymański.