Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy szczycieńskiej Gwardii w Bydgoszczy na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Sportu „Gwardia” w judo.

Zdobyli trzy medale w Bydgoszczy
W Bydgoszczy medale zdobyli (od lewej) Michał Jędrzejczyk Agata Kosińska i Kacper Maroszek. Na zdjęciu z trenerem Tadeuszem Dymerskim

W turnieju udział wzięło ponad 200 zawodników, reprezentujących nie tylko kluby krajowe, ale również z Bułgarii, Niemiec, Białorusi, Szwecji i Estonii. Ekipa Gwardii Szczytno zdobyła trzy medale. Znakomicie w kategorii wagowej plus 90 kg zaprezentował się Michał Jędrzejczyk, który wygrał cztery walki i zdobył tytuł mistrza Polski federacji „Gwardia”. Ze srebrem do Szczytna wróciła Agata Kosińska, która wywalczyła w kategorii 70 kg. Brązowy krążek zdobył Kacper Maroszek startujący w kategorii 90 kg. Trenerami medalistów są Michał i Tadeusz Dymerscy.